Prezentare aaa

ImagineBun Venit pe comunitatea cs2.ro

Moderator: Fondator

deconectat
Rank:membru cs2
Jucator: Global Offensive
Arma preferata: Ak47

Mesaj RE: Prezentare aaa
de aaa »
Mar Iun 18, 2019 2:38 am

Nume: Darius
Nickname: POSEIDON (CSGO) aaa(1.6)
Varsta: 21
Steam: https://steamcommunity.com/id/poseidonisback2/
Cunostinte html/css/php/scripting cs: HTML decent .CSS nu imi place , dar ma descurc. Scripting cs e destul de usor sa modifici plugin uri :)) Am avut multe servere . CS , samp , metin si mc.
De unde ai aflat de noi: Random , cautam un server de 1.6 si a fost printre putinele pe care nu am luat ban pentru aim , wall
O poza cu tine: https://imgur.com/a/fMcB5N2 Daca nu pun si cu ea face urat...
Descriere: M-am reapucat recent de cs 1.6 , pentru ca m-am lasat acum 6 ani. Am jucat foarte mult cs go , am avut echipa , am fost la destul de multe lan uri. Am hotarat sa imi pierd timpul pe 1.6 pentru ca echipa mea s-a lasat , in prezent fiind singurul care mai joaca cs . 2 dintre joaca APEX , iar ceilalti 2 retrasi. L-am convins si pe TOOL sa se joace ,chiar daca e slab , el fiind un tovaras vechi. Am ramas pe server doar pentru sancez , mi s-a parut un om ok + de asta m-a bucurat faptul ca si-a dar seama ca nu joc cu cod:)) Sancez este si motivul pentru care voi face si donatii serverului . Nu am venit pentru grade , sunt satul(drept motiv nu am vrut nici VIP), am venit sa ma distrez si sa imi umplu timpul . As mai zice multe , dar ma grabesc , mai putin si merg la examen . Hai salut!

deconectat
Jucator: Counter strike 1.6

de Tool »
Mar Iun 18, 2019 3:21 am

saloot, mai joci la Wendigo, sclavu meu :)) ?

deconectat
Jucator: Global Offensive

de aaa »
Joi Iun 20, 2019 1:04 am

Iara ne-am uitat gradele ? :))

Scrie răspuns Subiect nou

Înapoi la “Prezentare membri”